LEOLING - Центр іноземних мов у Львові!
Курси польської мови у львові, навчання в польщі, польська з носієм

(032) 253 77 53

(050) 748 00 88

(068) 748 00 88

(073) 748 00 88

Львів, вул. Цехова, 11А


ПРО НАС

... і про мене

Центр іноземних мов, у львові, письмові переклади, львів, бюро перекладів

Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» – це багатопрофільна команда, яка зосереджує однодумців – активних викладачів, досвідчених перекладачів та редакторів.

Хоча сам Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» з'явився недавно, та його ідея має вже не один рік.

Спочатку запланований як Бюро перекладів, яке мало б забезпечувати усні та письмові переклади з польської та української мов, а потім як Центр польської мови у Львові, остаточно він оформився більш універсально – як Центр іноземних мов.

Яке походження нашої назви? Вона відображає мої два захоплення – прекрасним містом Лева та мовами. А крім того «ЛеоЛінг» – це компанія, яка заснована в мультикультурному Львові і в своїй основі також має інтернаціональне коріння – так як я приїхала на навчання з Польщі, як студентка-іноземка закінчила англійську філологію і на даний час проживаю в Україні. Ось тому наш Центр, працюючи з різними мовами, зосереджується довкола польської та англійської.

Центр іноземних мов, у львові, письмові переклади, львів, бюро перекладів

Мені пощастило працювати у сфері, яка приносить мені задоволення.

Як перекладач польської і англійської мов я часто зустрічаюся з надзвичайно цікавими людьми, дізнаюся про світові новини і події, знайомлюся з різними технічними новинками, вивчаю речі, про існування яких я б ніколи не здогадалася. Тож маючи досвід спілкування і співпраці з різними людьми та широкі пізнання у різних сферах, максимально ефективно реалізовую це у перекладацькій діяльності.

Як викладач і репетитор польської та англійської мов я намагаюся доступно подати матеріал і продемонструвати, що мова – це перш за все інструмент комунікації. Спілкування, в свою чергу, це не тільки слова чи знання граматичних конструкцій, але також розуміння специфіки мислення іноземного співрозмовника. Моє завдання – зацікавити мовою і показати, як легше, швидше і ефективніше засвоїти нову інформацію і втілити її в практику.

Я і мої колеги працюємо на результат, тому будемо раді допомогти Вам вирішити будь-яку мовну проблему!

Анна Галечко
викладач, перекладач
керівник ЦІМ «ЛеоЛінг»