viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Англійська мова для дітей і підлітків

Курси загальної англійської мови

Сьогодні володіння англійською мовою стає все більше необхідним. Англійську потрібно знати не лише для здійснення закордонної поїздки, але й для здобуття освіти в державних школах та університетах, а в перспективі також для професійної діяльності. Для досягнення високих результатів бажано зростати з мовою, починаючи вивчати її уже в дитинстві.

Наш мовний центр проводить курси англійської мови для дітей молодшого шкільного віку та підлітків. Програма навчання розроблена з урахуванням вікових особливостей і спрямована на оптимізацію знання мови у Вашої дитини та розвиток навичок спілкування англійською мовою. Висококваліфіковані викладачі, досвідчені у роботі з молодими слухачами, застосовують новітні методики і технології викладання англійської мови.

Наш підхід:

  • зацікавити мовою шляхом ознайомлення з англомовною культурою;

  • стимулювати інтерес до нових знань, використовуючи захоплюючі навчальні матеріали;

  • зробити навчання невимушеним, застосовуючи різноманітні ігри, вікторини тощо;

  • активізувати здобуті знання, практикуючи говоріння в ситуаціях наближених до реальності;

  • закріпити матеріал, виконуючи домашнє завдання.

Навчання проводиться один-два рази в тиждень.

Звітність про успішність дитини

На запит батьків надаємо інформацію про навчання дитини на наших курсах. Для того, щоб дізнатися про результати у навчанні, а також поведінку і відношення до навчання, надішліть нам запит про успішність.

Інформацію про набір на курси англійської мови для дітей і підлітків дивіться тут.
Вартість занять «англійська мова для школярів» можна дізнатися тут.

Підготовка до ДПА / Підготовка до ЗНО / Підготовка до вступу у магістратуру

Учням 10-11 класів, що готуються до ДПА та ЗНО, а також студентам 3-4 курсів, які будуть вступати у магістратуру, пропонуємо заняття для покращення знань англійської мови. Для того, щоб підготовка була найбільш ефективною, навчання проводиться в індивідуальному режимі або міні-групі (2-3 особи).

Курс розроблений на основі рекомендацій Міністерства освіти України і проводиться з використанням сертифікованих підручників, довідників, збірників тестових завдань та інших посібників.

Підготовка до міжнародних іспитів

Курси підготовки до складання найбільш популярних міжнародних іспитів TOEFL, IELTS, KET, PET, FCE і CAE спрямовані на поглиблене вивчення іноземної мови – покращення загальних знань та мовних навичок за чотирма аспектами: читання, письмо, розмовна практика та аудіювання. Неодмінним фактом належної підготовки також є ознайомлення зі структурою тесту і зосередження на ключових елементах, притаманних для певного виду екзамену.

Заповніть нашу анкету, і ми підберемо для Вас оптимальну пропозицію!