viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Курси загальної англійської мови для дорослих

Наші багаторівневі курси загальної англійської мови спрямовані на рівномірний розвиток усіх видів мовлення (говоріння, слухання, читання, письма), але особливу увагу приділяємо покращенню комунікативних умінь.

Під час занять в ненав'язливий спосіб вивчаємо особливості англійської мови, збільшуємо словниковий запас і розглядаємо теми, підібрані відповідно до поточного рівня знань, потреб і віку наших студентів.

Успіх в навчанні залежить від багатьох факторів, між іншими від хороших дидактичних матеріалів. На наших курсах використовуємо підручники відомих видавництв Oxford University Press, Cambridge University Press, Pearson Longman, Express Publishing і ін., автентичні тексти з англомовної преси та Інтернет-ресурсів, аудіо та відеоматеріали.

Після успішного завершення курсу наші студенти отримують двомовний сертифікат, що повідомляє про закінчення відповідного курсу і підтверджує їхній рівень володіння мовою.

Ділова англійська мова / Бізнес курс англійської мови

У сучасному світі, разом з розвитком міжнародних комерційних та економічних відносин, зростає потреба в діловому спілкуванні англійською мовою. Володіння загальною англійською мовою для багатьох спеціалістів, підприємців та працівників міжнародних компаній стає необхідністю, але все частіше, вміння спілкуватися саме діловою мовою та вести ділове листування визначає рівень професіоналізму кадрів.

Ділова англійська мова або бізнес-англійська (Business English) – це певні вирази та поняття, які використовуються в бізнес-середовищі.

Для успішного спілкування з іноземними колегами необхідно, перш за все, вміти сприймати англійську мову на слух та будувати правильні речення, але також мати навички вільного спілкування на загальні теми. Наші курси бізнес-англійської побудовані за програмою, яка дозволить Вам почуватися комфортно і впевнено під час ділових зустрічей і переговорів.

Курси англійської мови для роботи

Починаєте співпрацю з іноземними партнерами, і Вам необхідно ознайомитися з лексикою певної галузі промисловості? Ваша компанія виходить на міжнародний ринок, і Вам потрібно орієнтуватися в пропозиції конкурентів? А може звітність і юридична документація ведеться в Вашій корпорації англійською мовою?

Англійська для туризму, ресторанного чи готельного бізнесу, технологічної чи промислової сфери, англійська для медиків чи юристів, курс англійської з маркетинговим чи управлінським спрямуванням – ми готові розробити для Вас курс наповнений таким матеріалом, який необхідний саме Вам!

Курс англійської мови для подорожей

В сьогоднішньому світі знання англійської мови зумовлює Ваш комфорт і впевненість особливо під час закордонних подорожей. Чи то на вокзалі, чи в аеропорті, у вуличному кафе чи вишуканому ресторані, в молодіжному хостелі чи готелі класу люкс – елементарні питання, пов'язані з пересуванням, харчуванням чи проживанням, без знання англійської мови можуть вирости до розмірів великої проблеми. Водночас достатньо знати певний набір слів і фраз, щоб Ваша поїздка була вдалою.

Якщо Ви хвилюєтеся перед закордонним туром із-за недостатнього рівня володіння англійською мовою, особливо коли Вам вже скоро вирушати – наші курси англійської для подорожей саме для Вас! Наші викладачі в приступний спосіб подадуть Вам весь необхідний матеріал, а вивчивши ключові звороти, Ви будете подорожувати сміливо і з приємністю!

Курс розмовної англійської мови

Ви довго вивчали англійську і досягли вже непоганого рівня, але через відсутність спілкування Ваші комунікативні навики дещо знизилися? Або частіше працюєте з текстовою інформацією, усе розумієте, а говорити важко? А може відчуваєте, що Ваші знання англійської занадто пасивні і Вам потрібно їх активізувати?

Курси розмовної англійської мови спрямовані на те, щоб Ви побороли в собі бар'єр і почали повноцінно спілкуватися на теми, які необхідні і цікаві саме для Вас. Матеріал відповідної тематики підбирається з урахуванням Вашого поточного рівня володіння англійською мовою, щоб Ви почували себе впевнено і досягали максимальних результатів.