viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Вивчення англійської мови - спеціальні пропозиції від ЛеоЛінг

Як отримати сертифікат - підтвердження знань з англійської мови у Львові за один день

Сертифікат з англійської мови

ЦІМ ЛеоЛінг пропонує широкий вибір курсів для підготовки до різного виду міжнародних іспитів та тестувань з англійської мови. Також пройшовши наші курси і успішно здавши тест на їх завершення, Ви безкоштовно отримаєте наш двомовний сертифікат.

Детальніше про курси англійської мови у Львові читайте тут.

Ви володієте англійською мовою, але Вам необхідно формально підтвердити свій рівень? Ми пропонуємо три варіанти:


Отримати сертифікат певного рівня

Ваш поточний рівень:

Вирішення проблеми:

У Вас недостатній поточний рівень, потрібно суттєво підтягнути знання

Пройти стандартний курс (32 заняття, 4 міс.)

Ви не впевнені у своєму рівні, потрібно відсвіжити знання або попрацювати над окремими аспектами

Пройти помодульний курс (1 модуль - 10 індивідуальних занять) або стандартний курс

Ви впевнені у своєму рівні і переконані, що Ваші знання відповідають визначеній меті

Пройти точне і об'єктивне тестування для підтвердження знань з англійської мови у Львові

Якщо Ви впевнені у своєму рівні володіння англійською мовою і Вам необхідно це формально підтвердити, Ви можете пройти в нашому Центрі незалежне тестування.

Oxford Online Placement Test - це тест створений Оксфордським університетом (Великобританія) - лідером у викладанні англійської мови і розробці технологій оцінки знань.

 • Усебічна оцінка

  Тест перевіряє рівень володіння сучасною англійською мовою як мовою живого спілкування. Завдання тесту побудовані на типових ситуаціях повсякденного і ділового спілкування в англогомовній країні. Оцінюються не лише словниковий запас і знання граматики, але і практичне використання цих знань. Завдання на аудіювання оцінюють розуміння мови на слух. Завдання відповідають правилам британського варіанту англійської мови, використовується нормативна британська вимова.

 • Підлаштовується під ваш рівень

  Оксфордський тест підходить для будь-якого рівня володіння англійською мовою. Він автоматично підлаштовується під ваш рівень відповідно до наданих вами відповідей. Якщо ви правильно виконали завдання, то складність наступного підвищується, якщо неправильно - знижується. Тест складається приблизно з 45 питань і триває 90 хв.

 • Практична оцінка знань

  Ваш рівень володіння англійською мовою буде оцінюватися відповідно до стандарту Oxford Placement Test, Пройшовши таке тестування Ви отримаєте сертифікат із зазначенням Вашого рівня відповідно до Британської (Beginner-Advanced) та загальноєвропейської CEFR (А1-С2) систем оцінювання володіння мовою, а також кількість балів в шкалі від 0 до 120. Система CEFR допомагає зрозуміти, які практичні завдання ви можете вирішувати іноземною мовою, а над чим варто попрацювати. Наприклад, на рівні A1 ви можете замовити їжу в ресторані чи запитати дорогу на вокзал; а на рівні C2 - вільно розмовляти на будь-які теми. Бали показують ваш об'єктивний результат.

 • Перевірка рівня англійської в працівників

  Компанії використовують тест для регулярної атестації співробітників і перевірки знань кандидатів на роботу. В нашому Центрі ви можете замовити колективне тестування для своїх працівників.

Термін тестування:

Ви можете пройти тестування і отримати сертифікат з англійської мови у Львові з понеділка по п'ятницю, з 9:30 до 18:00.

Для того щоб записатися на зручний день і час тестування, зв'яжіться з нами телефоном або залишіть заявку з відповідною приміткою.

Для проходження тестування Вам необхідно мати з собою внутрішній і закордонний паспорт (за наявності), 2 години вільного часу та необхідні знання :)

Тестування проводиться за попередньою оплатою.

Вартість тестування з видачею сертифікату у звичайному режимі (протягом 2 днів) складає 800 грн., у терміновому режимі (в день тестування) - 1400 грн.

Загальна вартість тестування з визначення володіння англійською мовою та видача сертифікату включає в себе всі збори, а також вартість сертифікату.

Важливо:

 • У разі неявки на тестування у зазначений час, оплата за тест не повертається.

 • У разі хвороби або іншої поважної причини можна перенести дату тестування повідомивши про це за 24 години до часу тестування.

 • При порушенні кандидатом правил проходження тестування, кандидат буде дискваліфікований без повернення оплати.

Зв'яжіться з нами і ми відповімо на усі Ваші можливі запитання!

Курси англійської мови у Великобританії

Вивчати чи вдосконалювати знання англійської мови найкраще в мовному середовищі. Адже, окрім самої мовної практики з носіями мови, можна ознайомитися з британським менталітетом, історією і культурою країни, а також налагодити дружні чи ділові контакти для особистого чи професійного розвитку.

Британські мовні школи пропонують різноманітні види програм навчання. Ми допоможемо Вам вибрати курс навчання відповідно до обраних Вами критеріїв: місце розташування школи, умови проживання, вартість навчання, тривалість тощо.

Зателефонуйте нам і дізнайтеся більше про вивчення англійської мови у Великобританії!

Онлайн-курс «англійська по скайп» / English by Skype

Якщо у Вас напружений графік і Вам просто ніколи відвідувати мовні курси, то вивчення англійської мови за допомогою Skype – це саме для Вас!

Під час занять Ви навчитесь краще сприймати англійську мову на слух і зможете практикувати розмовну англійську мову. Одночасно зможете тренувати письмо, поглибити знання граматики і вивчити теми, безпосередньо пов'язані з Вашою роботою або навчанням.

Ви зможете займатися покращенням знань і все це – не залишаючи свого робочого місця або дому. Заняття тривають 90 хвилин і можуть відбуватися у вихідні, тому це не завадить Вашому напруженому графіку роботи чи навчання.

Дізнайтеся вартість онлайн-курсу англійської мови по скайп тут.

Курс англійської мови польською мовою / Kurs angielskiego po polsku

"Angielski po polsku we Lwowie"

Тільки в нас Ви можете вивчати англійську мову з одночасним поглибленням знань польської!

Курси розроблені в основному з думкою про слухачів з високим рівнем знань польської мови, а також іноземців – поляків, що проживають чи працюють у Львові і прагнуть вивчити англійську мову.

Заповніть нашу анкету, і ми підберемо для Вас оптимальну пропозицію!