viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Додаткова інформація про курси іноземної мови від LeoLing

За якою програмою відбувається навчання?

Залежно від виду курсу (загальний чи спеціалізований), навчання може відбуватися відповідно до універсальної чи індивідуальної програми з урахуванням вашого поточного рівня знань. Безкоштовне тестування на визначення рівня відбувається у нас офісі або онлайн.

Як краще навчатися – індивідуально чи в групі?

Кожна з даних форм навчання має свої переваги. Для того, щоб прийняти правильне рішення слід враховувати багато моментів, зокрема часові і фінансові можливості, індивідуальні схильності.

Які переваги індивідуального навчання?

Основна і мабуть найбільш вагома перевага – це можливість в максимально стислі терміни досягнути цілі, які ставить перед собою окремий слухач. Ви також можете вибирати час, тривалість і кількість занять на тиждень, а при потребі, заняття можна перенести на інший день. Викладач підбирає відповідний матеріал саме для вас і подає його в найбільш доступній формі.

Які переваги навчання в групі?

Групова форма навчання – найбільш популярна і найбільш доступна з фінансової точки зору. Обирайте навчання в групі, якщо хочете зразу ж використовувати ново засвоєний матеріал спілкуючись з іншими студентами, тренуватися висловлювати свої думки іноземною мовою в дружньому колективі чи покращувати вміння сприймати мову на слух. Невимушена атмосфера та позитивна конкуренція сприяють швидкому прогресу.

Скількі осіб навчається в групі?

Для досягнення найкращих результатів і забезпечення належної уваги кожному слухачеві ми формуємо групи з не більше 8 осіб. Є також можливість займатися в міні- (4-5 осіб) або мікрогрупі (2-3 особи).

Як часто проводяться заняття?

Навчання відбувається за погодженим графіком, як правило, двічі на тиждень. Найбільш популярний час занять для груп – після 17:00. Індивідуальні та напівіндивідуальні заняття можуть відбуватися за гнучким графіком – з 9:00 до 22:00.

Де саме відбуваються курси іноземної мови у Львові?

Наші стаціонарні курси англійської мови у центрі Львова та курси польської мови у центрі Львова проводяться за адресою: м. Львів, вул. Цехова, 11А (поруч з ТЦ Форум Львів).

Чи можливо займатися дистанційно?

Так, окрім навчання офлайн, ми пропонуємо курси іноземних мов онлайн, а також навчання за змішаною формою, коли очні заняття чергуються з дистанційними.

Хто ваші викладачі? Який у них досвід викладання?

Ми ретельно підбираємо викладачів – українських спеціалістів та дипломованих носіїв іноземних мов. Ми переконані, що саме компетенція викладача – не лише мовна чи педагогічна, але також психологічна, відіграє важливу роль у досягненні вами успіхів. Тому викладачі LeoLing – це досвідчені, позитивно налаштовані, творчі і запальні професіонали, які застосовують різні методики для досягненні вами найкращих результатів.

Як визначити рівень володіння мовою?

Для визначення рівня володіння мовою використовуються спеціально розроблені тести, які мають на меті всебічно оцінити рівень мовної компетенції.

Бажаючі відвідувати наші курси також проходять невеликі тести, які допомагають нам підібрати їм оптимальний курс, а зокрема: тест на визначення рівня володіння англійською мовою.

Відповідно до Загальноєвропейських Рекомендацій з мовної освіти існує шість рівнів володіння мовою: А1, А2, В1, В2, С1, С2, опис яких представлено в наведеній нижче таблиці.

Таблиця самооцінки загальних мовленнєвих умінь за рівнями шкали Ради Європи

Мовних шкіл багато, чому обирають саме LeoLing?

Команда LeoLing працює на результат і прагне, щоб наші курси були цікавими і пізнавальними.

Ми переконані, що запорукою найкращих результатів є відсутність психологічного бар’єру між викладачем та студентом, а ефективні заняття відбувалися в формі зустрічі для обміну знаннями.

Ми не приховуємо, що навчання це загалом тривалий і досить складний процес. Ключове значення має тут структура і наповнення курсу. Саме від кількості навчальних годин і якості подачі матеріалу залежатиме, чи зможете досягнути бажаний результат.

Вивчення іноземних мов, зокрема польської, англійської чи інших, це не лише модний тренд, але й спосіб інвестувати в своє майбутнє. Дуже часто саме від факту та/чи рівня володіння мовою залежить наше професійне зростання чи розвиток кар’єри. Багато хто вивчає мови для конкретних цілей, адже знання іноземних мов необхідне і в школі, і на роботі, і в повсякденному житті – для поступлення у ВНЗ, під час ділової поїздки чи відпочинку за кордоном.