LEOLING - Центр іноземних мов у Львові!
Курси польської мови у львові, навчання в польщі, польська з носієм

(032) 253 77 53

(050) 748 00 88

(068) 748 00 88

(073) 748 00 88

Львів, вул. Цехова, 11А


ЛЕГАЛІЗАЦІЯ І АПОСТИЛЬ У ЛЬВОВІ

Легалізація документів у львові, легалізація перекладу львів, апостиль

Документи, для дійсності за кордоном, часто вимагають проходження додаткових процедур з підтвердження їх справжності. Якщо Вас цікавить легалізація документів у Львові – звертайтеся до нас. В ЦІМ «ЛеоЛінг» Ви можете замовити наступні послуги:

Консульська легалізація

Консульська легалізація офіційних документів – процедура, яка проводиться для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів або підтвердження справжності підписів посадових осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсності відбитків печаток і штампів, якими скріплено документ, з метою використання його за кордоном.

Ми пропонуємо послуги легалізації документів у консульстві Республіки Польща в м. Львові та консульствах інших країн.

Апостиль

Легалізація документів у львові, легалізація перекладу львів, апостиль

Апостилювання – це спрощена процедура легалізації документів для країн*), що підписали Гаазьку конвенцію 1961 року, серед яких і Україна. Конвенція поширюється на офіційні документи, які були складені на території однієї з Договірних держав і мають бути представлені на території іншої Договірної держави. Документ, на якому проставлено апостиль, не потребує ніякого додаткового оформлення чи засвідчення і може бути використаний в будь-якій іншій державі-учасниці Конвенції.

Апостиль – це спеціальний штамп, який проставляється на самому документі або на окремому аркуші паперу, що скріпляється з документом. Апостиль засвідчує лише справжність підпису особи під документом і автентичність відбитку печатки або штампа, якими скріплено відповідний документ, але не зміст документу. Окрім того, деякі країни-учасниці вимагають так званий подвійний апостиль – штамп на самому документі, так і на нотаріально завіреному перекладі. До таких країн належать, між іншими: Австрія, Бельгія, Франція, Великобританія, Португалія, Швейцарія, Нідерланди, Італія.

Перелік відомств та документів, що підлягають легалізації або апостилюванню:

Міністерство юстиції України — документи видані органами юстиції, судами та документи оформлені нотаріусами України, напр. довідка про несудимість, свідоцтво про шлюб, народження, розлучення, смерть і ін.;

Міністерство освіти і науки — офіційні документи видані навчальними закладами, державними органами, організаціями, підприємствами, які пов'язані зі сферою освіти і науки, напр. дипломи, додатки до дипломів, атестати, додатки до атестатів, довідки про навчання і ін.;

Міністерство закордонних справ України — всі інші види документів.

Державна реєстраційна служба — документи, які видаються цією Службою та структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції, які забезпечують виконання повноважень Державної реєстраційної служби, напр. виписка/витяг/довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і ін.

Апостиль може проставлятися на копіях (фотокопіях) деяких документів, які засвідчені у нотаріальному порядку, напр.: паспортні документи, посвідчення особи, військовий квиток, трудова книжка, дозвіл на носіння зброї, свідоцтво про реєстрацію транспортних засобів (технічний паспорт) і ін.

*) Країни-учасниці Гаазької конвенції: Австралія, Австрія, Азербайджан*, Албанія, Андорра, Антигуа та Барбуда, Аргентина, Багамські острови, Барбадос, Бахрейн, Беліз, Бельгія, Білорусь*, Болгарія*, Боснія та Герцеговина, Ботсвана, Бруней, Вануату, Венесуела, Вірменія*, Гондурас, Гренада, Греція, Грузія*, Данія, Домініканська Республіка, Еквадор, Естонія*, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кабо-Верде, Казахстан*, Киргизстан*, КНР, Кіпр, Колумбія, Коста-Ріка, Латвія*, Лесото, Литва*, Ліберія, Ліхтенштейн, Люксембург, Маврикій, Македонія*, Малаві, Мальта, Маршалові острови, Мексика, Монако, Монголія, Намібія, Нідерланди, Нікарагуа, Німеччина, Ніуе, Нова Зеландія, Норвегія, Оман, Острови Кука, Панама, Південно-Африканська Республіка), Перу, Польща*, Португалія, Республіка Корея, Республіка Молдова*, Російська Федерація, Румунія, Сальвадор, Самоа, Сан-Марино, Сан-Томе і Принсіпі, Свазіленд, Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сербія*, Словаччина, Словенія, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Суринам, Тонга, Тринідад і Тобаго, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Уругвай, Фіджі, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Японія.

*Країни, з якими Україна підписала договори про правову допомогу, що скасовують вимогу легалізації офіційних документів. Однак апостиль все ж може вимагатись в залежності від інституції, в яку Ви будете подавати документи.

Для отримання більш детальної консультації щодо послуг консульська легалізація Львів та апостиль Львів звертайтеся за контактними номерами телефонів або надсилайте свої запити електронною поштою на адресу infoleoling@gmail.com чи використовуючи форму зворотного зв'язку.