viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Легалізація документів у Львові

Документи, для дійсності за кордоном, часто вимагають проходження додаткових процедур з підтвердження їх справжності. Якщо Вас цікавить легалізація документів у Львові – звертайтеся до нас. В ЦІМ «ЛеоЛінг» Ви можете замовити наступні послуги:

Консульська легалізація

Консульська легалізація офіційних документів – процедура, яка проводиться для підтвердження дійсності оригіналів офіційних документів або підтвердження справжності підписів посадових осіб, уповноважених засвідчувати підписи на документах, а також дійсності відбитків печаток і штампів, якими скріплено документ, з метою використання його за кордоном.

Ми пропонуємо послуги легалізації документів у консульстві Республіки Польща в м. Львові та консульствах інших країн.

Перелік відомств та документів, що підлягають легалізації:

Міністерство юстиції України — документи видані органами юстиції, судами та документи оформлені нотаріусами України, напр. довідка про несудимість, свідоцтво про шлюб, народження, розлучення, смерть і ін.;

Міністерство освіти і науки — офіційні документи видані навчальними закладами, державними органами, організаціями, підприємствами, які пов'язані зі сферою освіти і науки, напр. дипломи, додатки до дипломів, атестати, додатки до атестатів, довідки про навчання і ін.;

Міністерство закордонних справ України — всі інші види документів.

Державна реєстраційна служба — документи, які видаються цією Службою та структурними підрозділами територіальних органів Міністерства юстиції, які забезпечують виконання повноважень Державної реєстраційної служби, напр. виписка/витяг/довідка з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців і ін.

*) Країни-учасниці Гаазької конвенції: Австралія, Австрія, Азербайджан*, Албанія, Андорра, Антигуа та Барбуда, Аргентина, Багамські острови, Барбадос, Бахрейн, Беліз, Бельгія, Білорусь*, Болгарія*, Боснія та Герцеговина, Ботсвана, Бруней, Вануату, Венесуела, Вірменія*, Гондурас, Гренада, Греція, Грузія*, Данія, Домініканська Республіка, Еквадор, Естонія*, Ізраїль, Індія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Кабо-Верде, Казахстан*, Киргизстан*, КНР, Кіпр, Колумбія, Коста-Ріка, Латвія*, Лесото, Литва*, Ліберія, Ліхтенштейн, Люксембург, Маврикій, Македонія*, Малаві, Мальта, Маршалові острови, Мексика, Монако, Монголія, Намібія, Нідерланди, Нікарагуа, Німеччина, Ніуе, Нова Зеландія, Норвегія, Оман, Острови Кука, Панама, Південно-Африканська Республіка), Перу, Польща*, Португалія, Республіка Корея, Республіка Молдова*, Російська Федерація, Румунія, Сальвадор, Самоа, Сан-Марино, Сан-Томе і Принсіпі, Свазіленд, Сейшельські острови, Сент-Вінсент і Гренадіни, Сент-Кітс і Невіс, Сент-Люсія, Сербія*, Словаччина, Словенія, Сполучене Королівство Великобританії та Північної Ірландії, Сполучені Штати Америки, Суринам, Тонга, Тринідад і Тобаго, Туреччина, Угорщина, Узбекистан, Уругвай, Фіджі, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чеська Республіка, Чорногорія, Швейцарія, Швеція, Японія.

*Країни, з якими Україна підписала договори про правову допомогу, що скасовують вимогу легалізації офіційних документів. Однак апостиль все ж може вимагатись в залежності від інституції, в яку Ви будете подавати документи.

Для отримання детальної консультації щодо послуг «консульська легалізація» надішліть запит використовуючи форму зворотного зв'язку.