viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Мовні курси індивідуальним замовникам

Курси іноземних мов від ЦІМ «ЛеоЛінг» спеціально розроблені відповідно до провідних світових методик з застосуванням сучасних дидактичних засобів.

Викладачі нашого Центру – це досвідчені спеціалісти-практики та іноземці - дипломовані носії мови, з глибоким педагогічним і психологічним досвідом.

Ми знаходимо підхід до кожного нашого студента і допомагаємо йому у вирішенні поставленої перед ним задачі – здача ЗНО, вступ у ВНЗ, отримання Карти поляка, успішне спілкування з діловими партнерами чи інше.

Якщо…

Ви ніколи не вивчали мови і Вас цікавить англійська чи польська з нуля;

Ви в дитинстві дивилися телебачення польською чи іншою мовою і зараз багато чого розумієте – пасивно володієте мовою – а говорити Вам складно;

Ви вивчаєте мову в школі, але потрібно підтягнути свій рівень;

Ви вивчали мову в школі, але це було давно, а зараз потребуєте активізувати знання;

Вам необхідна мовна практика перед поїздкою на стипендію, у відрядження чи перед проведенням ділової зустрічі з іноземними партнерами

… приходьте до нас – ми допоможемо Вам впорядкувати Ваші знання і адаптуємо їх до Ваших поточних потреб!

Ми пропонуємо широкий вибір загальних або спеціалізованих навчальних курсів у звичайному, інтенсивному або суперінтенсивному режимі будь-якого рівня складності.

Навчання проводиться в індивідуальному режимі або в міні-групах чи групах. Останні складаються максимально з 8 осіб – для забезпечення відповідного рівня уваги викладача до кожного студента.

Навчальному процесу неодмінно притаманне саме навчання. Зі свого боку, ми докладемо усіх зусиль, щоб навчання було для Вас максимально ефективним, а від Вас очікуємо активної участі у цьому процесі.

Ми ретельно підбираємо викладачів – кожен з них має високу кваліфікацію, яку постійно підвищує, беручи участь в різного виду конференціях, семінарах чи вебінарах.

Так само відповідально ставимося до підбору програми чи режиму навчання – запропонуємо Вам оптимальний варіант після проходження пробного тестування для визначення Вашого рівня.

На студентів нашого центру чекають додаткові переваги від навчання, а саме:

ЛеоСховище – можливість користування нашою офісною бібліотекою та доступ до онлайн-сховища книг і аудіобуків іноземною мовою. Вивчаючи мову, особливо ефективно додатково слухати аудіокниги. Не обов’язково зразу все розуміти, достатньо відкрити своє сприйняття іноземної мови, ловити знайомі слова, повторяти окремі фрази. Слухати аудіокниги можна в будь-якому місці – в транспорті, в магазині, на прогулянці корисно використовуючи кожну хвилину.

ЛеоКлуб – бонусні заняття розвиваючого характеру, тільки для амбітних (детальніше читайте тут )

ЛеоТренінги – тренінги і спецкурси з іноземної мови проводяться в нашому центрі періодично і передбачають спеціальні умови участі для наших студентів (читайте детальніше про види тренінгів і спецкурсів , набір і графік проведення занять , ціни )

ЛеоДрузі найсвіжіша інформація про наші події, фото з життя ЛеоЛінг, корисні посилання і інші цікавинки, які варто знати вивчаючи іноземну мову завжди доступні для наших друзів на нашому профілі на Facebook.

Індивідуальних замовників запрошуємо на:

  • курси польської мови

  • курси англійської мови

  • курси німецької мови

  • курси французької мови

  • курси італійської мови

  • курси інших іноземних мов

  • курси української мови, як іноземної,

  • курси англійської мови польською ("Angielski po polsku we Lwowie")

Заповніть нашу анкету і ми підберемо Вам оптимальний курс.