LEOLING - Центр іноземних мов у Львові!
Курси польської мови у львові, навчання в польщі, польська з носієм

(032) 253 77 53

(050) 748 00 88

(068) 748 00 88

(073) 748 00 88

Львів, вул. Цехова, 11А


МОВНІ КУРСИ

Мовні курси у львові ціна, курси іноземної мови львів ціни

Мовні курси у Львові

Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» проводить загальні і спеціалізовані мовні курси у Львові, а також онлайн-курси іноземної мови для індивідуальних і корпоративних замовників.


Пропонуємо оптимальний формат та час навчання:

відповідно до Ваших побажань:

 • індивідуальні заняття (1 особа)
 • міні-група (2-3 особи)
 • група (4-8 осіб)

відповідно до Ваших потреб:

 • стандарт – 2 рази в тиждень
 • інтенсив – 3 рази в тиждень
 • суперінтенсив – більше 3 занять в тиждень

відповідно до Вашого рівня:

 • рівень А0 – нульовий
 • рівень А1 – початковий
 • рівень А2 – нижче середнього
 • рівень В1 – середній
 • рівень В2 – вище середнього
 • рівень С1 – просунутий

відповідно до Вашої локалізації:

 • курси на нашій або Вашій території
 • дистанційні мовні курси (в режимі онлайн)
 • ранкові курси – заняття іноземної мови для бажаючих вивчати мову вранці, щоб залишити достатньо часу для роботи, навчання або інших завдань в другій половині дня та ввечері
 • післяобідні курси – курси для дітей, підлітків і дорослих, які звільняються після обіду і цей час хотіли б присвятити вивченню іноземної мови
 • вечірні курси – заняття іноземної мови для осіб, що протягом дня навчаються або працюють, а на вечір резервують час на навчання
 • курси вихідного дня – заняття іноземної мови для усіх бажаючих навчатися у суботу, оскільки їх графік навчання або роботи не дозволяє їм займатися в робочі дні

Набір на усі курси проводиться у постійному режимі. Заняття у навчальних групах починаються в міру набору відповідної кількості бажаючих. Індивідуальні заняття проводяться зразу після погодження графіка.

Детальніше про запуск нових груп і пропонований графік навчання дивіться тут.

Запрошуємо ознайомитися з нашою пропозицією:

Індивідуальним замовникам

Корпоративним замовникам

Наші переваги

Мови – це наше захоплення, тому, щоб і Вас ними захопити, пропонуємо Вам низку заохочень.

Навчання з «ЛеоЛінг»:

пізнавальне

новітні підручники та посібники, насичені цікавою інформацією і різноманітними актуальними темами; використання візуальних матеріалів і аудіо- та відеозаписів для моделювання мовних ситуацій

корисне

загальні і спеціалізовані програми – відповідно до Ваших потреб, наприклад: англійська для роботи, бізнес-курс, підготовка до ЗНО, польська для навчання в Польщі, курс польської мови «Карта поляка» тощо

комплексне

сучасна методика з комплексним підходом до вивчення мови для рівномірного розвитку усіх видів мовлення (говоріння, слухання, читання, письмо)

практичне

багато спілкування для стимулювання мовленнєвих навичок та розвитку комунікативних умінь з урахуванням культурно-ментального аспекту вживання мови

організоване

заняття проводяться до обіду, після обіду та у вечірній час, у робочі або вихідні дні

гнучке

набір на навчання проводиться у постійному режимі за попереднім визначенням рівня

зручне

розташування – 5 хв. пішки від зупинок громадського транспорту «просп. Чорновола-вул. Хімічна» та «вул. Замарстинівська-вул. Гайдамацька», 15 хв. пішки від центру або ж від станції Підзамче, 6 хв. маршруткою від Північного автовокзалу (АС2)

комфортне

класи для невеликих груп, обладнані усім необхідним для навчання іноземним мовам (в т.ч. аудіо- і відео системами)

для душі

багато задоволення зі своїх успіхів, нові знайомства і невимушена атмосфера – адже в дружньому колективі вчитись цікавіше

ІНДИВІДУАЛЬНИМ ЗАМОВНИКАМ

Курси іноземних мов у Львові

Курси іноземних мов від ЦІМ «ЛеоЛінг» спеціально розроблені відповідно до провідних світових методик з застосуванням сучасних дидактичних засобів.

Викладачі нашого Центру – це досвідчені спеціалісти-практики та іноземці - дипломовані носії мови, з глибоким педагогічним і психологічним досвідом.

Ми знаходимо підхід до кожного нашого студента і допомагаємо йому у вирішенні поставленої перед ним задачі – здача ЗНО, вступ у ВНЗ, отримання Карти поляка, успішне спілкування з діловими партнерами чи інше.

Якщо…

Ви ніколи не вивчали мови і Вас цікавить англійська чи польська з нуля;

Ви в дитинстві дивилися телебачення польською чи іншою мовою і зараз багато чого розумієте – пасивно володієте мовою – а говорити Вам складно;

Ви вивчаєте мову в школі, але потрібно підтягнути свій рівень;

Ви вивчали мову в школі, але це було давно, а зараз потребуєте активізувати знання;

Вам необхідна мовна практика перед поїздкою на стипендію, у відрядження чи перед проведенням ділової зустрічі з іноземними партнерами

… приходьте до нас – ми допоможемо Вам впорядкувати Ваші знання і адаптуємо їх до Ваших поточних потреб!

Мовні курси у львові ціна, курси іноземної мови львів ціни

Ми пропонуємо широкий вибір загальних або спеціалізованих навчальних курсів у звичайному, інтенсивному або суперінтенсивному режимі будь-якого рівня складності.

Навчання проводиться в індивідуальному режимі або в міні-групах чи групах. Останні складаються максимально з 8 осіб – для забезпечення відповідного рівня уваги викладача до кожного студента.

Навчальному процесу неодмінно притаманне саме навчання. Зі свого боку, ми докладемо усіх зусиль, щоб навчання було для Вас максимально ефективним, а від Вас очікуємо активної участі у цьому процесі.

Ми ретельно підбираємо викладачів – кожен з них має високу кваліфікацію, яку постійно підвищує, беручи участь в різного виду конференціях, семінарах чи вебінарах.

Так само відповідально ставимося до підбору програми чи режиму навчання – запропонуємо Вам оптимальний варіант після проходження пробного тестування для визначення Вашого рівня.

На студентів нашого центру чекають додаткові переваги від навчання, а саме:

ЛеоСховище – можливість користування нашою офісною бібліотекою та доступ до онлайн-сховища книг і аудіобуків іноземною мовою. Вивчаючи мову, особливо ефективно додатково слухати аудіокниги. Не обов’язково зразу все розуміти, достатньо відкрити своє сприйняття іноземної мови, ловити знайомі слова, повторяти окремі фрази. Слухати аудіокниги можна в будь-якому місці – в транспорті, в магазині, на прогулянці корисно використовуючи кожну хвилину.

ЛеоКлуб – бонусні заняття розвиваючого характеру, тільки для амбітних (детальніше читайте тут )

ЛеоТренінги – тренінги і спецкурси з іноземної мови проводяться в нашому центрі періодично і передбачають спеціальні умови участі для наших студентів (читайте детальніше про види тренінгів і спецкурсів , набір і графік проведення занять , ціни )

ЛеоДрузі найсвіжіша інформація про наші події, фото з життя ЛеоЛінг, корисні посилання і інші цікавинки, які варто знати вивчаючи іноземну мову завжди доступні для наших друзів на нашому профілі на Facebook.

Індивідуальних замовників запрошуємо на:

Мовні курси у львові ціна, курси іноземної мови львів ціни

а також (тільки в нас):

 • курси англійської мови польською
  "Angielski po polsku we Lwowie"Заповніть нашу анкету і ми підберемо Вам оптимальний курс.

КОРПОРПТИВНИМ ЗАМОВНИКАМ

Курси іноземних мов для компаній у Львові

Мовні курси у львові ціна, курси іноземної мови львів ціни

В сучасному бізнес-просторі необхідною є хороша орієнтація на зовнішніх ринках і досконала комунікація з закордонними партнерами. Прагнучи посприяти львівським підприємцям і компаніям в підвищенні ефективності кадрів і просуванні фірми закордоном, Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» пропонує курси іноземних мов для компаній.

Якщо Ваша компанія взаємодіє з міжнародними фірмами, працює із зарубіжними партнерами чи постачальниками або спілкується з іноземними клієнтами; якщо Ваші працівники часто направляються у відрядження за кордон чи беруть участь у міжнародних конференціях, виставках та форумах, то корпоративні мовні курси саме для Вас!

Корпоративні курси іноземної мови для працівників Вашої компанії матимуть позитивний вплив на розвиток Вашого бізнесу. З нами Ваша компанія подолає мовний бар'єр, а з підвищенням культури спілкування іноземною мовою Ваші працівники зможуть впевнено налагоджувати бізнес-відносини з закордонними партнерами, покращуючи конкурентоспроможність Вашого бізнесу на ринку!

Мовні курси у львові ціна, курси іноземної мови львів ціни

Основні переваги корпоративного навчання:

економія часу і енергії
навчання проводиться без відриву від виробництва: у Вашому офісі і в зручний для Вас час

покращення продуктивності
працівник з хорошою комунікативною підготовкою досягає кращих професійних результатів

збільшення мотивації персоналу
підвищення кваліфікації кадрів це інвестиція, яка працюватиме на успіх компанії

Корпоративне навчання у Львові

Компаніям, які прагнуть покращити мовну кваліфікацію своїх працівників, пропонуємо:

Мовні курси у львові ціна, курси іноземної мови львів ціни

загальні багаторівневі курси іноземної мови

 • курси польської мови
 • курси англійської мови
 • курси французької мови
 • курси німецької мови
 • курси італійської мови
 • курси інших мов

ділова іноземна мова

 • бізнес-курс польської мови
 • бізнес курс англійської мови

іноземна мова для професіоналів:

 • іноземна мова для керівників
 • іноземна мова для ІТ-спеціалістів
 • іноземна мова для маркетингу
 • іноземна мова для ведення переговорів
 • іноземна мова для сфери послуг

Корпоративне навчання відбувається в групах або індивідуально з урахуванням особливостей ведення бізнесу, поставлених задач і стратегічної мети компанії.

Програми для керівників компаній, власників бізнесу і співробітників розробляються індивідуально для кожної компанії-замовника.

Зосереджуючись на комунікативному аспекті, розвиваємо усі мовні компетенції, які необхідні для розвитку культури мовлення - говоріння, слухання, читання та письмо.

Після безкоштовного тестування для визначення рівня володіння мовою, на основі детального аналізу потреб ми надаємо рекомендації та підбираємо курс, який буде оптимальним для Вас та/чи персоналу Вашої компанії.

Курси іноземної мови для персоналу проводяться за рахунок компанії або за рахунок співробітників, які бажають підвищити рівень своїх знань. Навчання відбувається на території замовника у зручний час, не відволікаючи працівників від основного виду зайнятості.

Протягом навчання ми постійно оцінюємо прогрес учасників курсу та інформуємо компанію-замовника про їхні успіхи.

Наші викладачі будуть Вашими партнерами у навчанні для того, щоб Ви зуміли успішно організувати усі свої знання для активного використання іноземної мови.

З нами Ви подолаєте мовний бар'єр і впевнено володітимете іноземною мовою!

Надішліть нам запит і ми підготуємо для Вас комерційну пропозицію.