LEOLING - Центр іноземних мов у Львові!
Курси польської мови у львові, навчання в польщі, польська з носієм

(032) 253 77 53

(050) 748 00 88

(068) 748 00 88

(073) 748 00 88

Львів, вул. Цехова, 11А


ВИЩА ОСВІТА В ПОЛЬЩІ

Курси польської мови для навчання в Польщі

Центр іноземних мов «LeoLing» надає комплексні мовні послуги для бажаючих навчатися за кордоном.

Ми проводимо мовні курси польської та англійської мови для бажаючих навчатися за кордоном, а також надаємо послуги перекладу та апостилювання документів, що подаються при поступленні в іноземні ВНЗ.

Курси польської мови, львів, курси англійської мови, у львові, навчання в Польщі, послуги перекладу

За підтримки нашого партнера – Українсько-польського центру освіти «UniverPL» Ви можете підібрати найбільш оптимальний навчальний заклад та поступити на навчання у Варшаву, Краків чи Люблін за співбесідою у Львові!

Навчання в Польщі відбувається польською або англійською мовою.

На момент проходження співбесіди знання польської мови не вимагається, але до початку навчання, тобто до 1 жовтня, Ви повинні володіти польською мовою на рівні В1, що засвідчується відповідним сертифікатом.

В нашому мовному центрі «LeoLing» є спеціально розроблені курси для досягнення цього рівня, професійні викладачі і цікаві навчальні матеріали, щоб Вас належно підготувати до навчання, а також проживання у Польщі.

Після завершення курсу Ви отримаєте сертифікат про володіння польською мовою на відповідному рівні.

Курси польської мови, львів, курси англійської мови, у львові, навчання в Польщі, послуги перекладу

Курси польської мови побудовані за сучасною методикою і відповідно до міжнародних вимог для всебічного розвитку мовних навичок. Особлива увага приділяється постановці правильної вимови та загалом комунікативному аспекту використання польської мови. Ми використовуємо сучасні дидактичні матеріали – підручники та зошити з серії «Hurra!!! Po polsku», «Polski, krok po kroku», а також автентичні тексти, аудіо- та відеозаписи. Здобуті граматичні та лексичні знання Ви зможете зразу використати на практиці під час виконання різноманітних завдань – модельованих ситуацій з реального життя.

Заняття проводяться досвідченими українськими та іноземними викладачами, від яких Ви зможете дізнатися багато цікавого про культуру, історію, традиції і звичаї поляків, що Вам знадобиться під час проживання в Польщі.

Приємна і невимушена атмосфера проведення занять стимулює легке засвоєння матеріалу.

Для отримання більш детальної консультації та реєстрації на курси польської мови для навчання в Польщі звертайтеся за контактними номерами телефонів або заповніть анкету.

Навчання в Польщі

Центр іноземних мов «LeoLing» є регіональним представництвом Українсько-польського центру освіти «UniverPL», який якісно та професійно допомагає українським абітурієнтам здобувати освіту в престижних ВНЗ Польщі, забезпечуючи їм підтримку під час вступу, періоду адаптації та навчання. Вища освіта в польщі, навчання в польщі, курси польської мови, львів, послуги перекладу, у львові

Ukrainsko-Polskie Centrum Edukacyjne UniverPL Sp. z o.o. – це польська компанія, що зареєстрована за адресою: ul. Nowogrodzka 31, 00-511 Warszawa (Polska), яка здійснює діяльність в Україні, займаючи лідерські позиції на українському ринку. Головний офіс в Україні розташований у Києві. Регіональні представництва «UniverPL» знаходяться в таких містах як: Львів, Рівне, Суми, Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Миколаїв, Херсон, Нова Каховка, Сімферополь, Кам'янець-Подільський, Чернігів, Черкаси, Тернопіль та Івано-Франківск

«UniverPL» має укладені угоди про співробітництво з престижними та відомими вузами Кракова, Варшави і Любліна, які надали Центру освіти делеговані повноваження представляти їхні інтереси в Україні та проводити попередній набір абітурієнтів за співбесідою в Україні. Тож «UniverPL» має повноваження проводити інформаційну і вступну кампанію від їх імені на правах приймальної комісії.

Курси польської мови, львів, курси англійської мови, у львові, навчання в Польщі, послуги перекладу

Завдяки тісній співпраці Центру іноземних мов «LeoLing» з «UniverPL» абітурієнти нашого міста та регіону можуть брати участь у вступній кампанії в партнерські ВНЗ Польщі в нас на місці – у Львові, без необхідності здійснювати поїздку в Київ чи в Польщу.

В Польщі є багато привабливих ВНЗ і безліч перспективних напрямів та спеціальностей. Правильний вибір допоможе Вам здійснити досвідчена команда «UniverPL», яка надає комплексні послуги в Україні та Польщі: від допомоги у виборі відповідного навчального закладу та підготовки до поступлення – аж до дистанційного супроводу студента упродовж 1-го року навчання та практичної підтримки професійними координаторами під час адаптації в Польщі.

Основні переваги пропозиції Центру освіти «UniverPL»:

- престижний європейський диплом;

- бакалаврат та магістратура;

- 12 вузів, 60 напрямів та понад 450 спеціальностей;

- вступ в Україні за співбесідою
(знання польської мови на момент проходження співбесіди не вимагається);

- без ЗНО та іспитів;

- безкоштовне навчання.

Відвідайте веб-сайт www.univerpl.com.ua та дізнайтеся більш детальну інформацію про пропозицію «UniverPL». Заповніть анкету на сайті і отримайте безкоштовну консультацію!