viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Переклади у Львові - Leoling

Переклади у львові, послуги перекладача львів

Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» – це команда досвідчених перекладачів та кваліфікованих редакторів, націлених на досягнення високих професійних результатів.

Пріоритетом ЦІМ «ЛеоЛінг» є формування довгострокових партнерських стосунків з нашими клієнтами, тому ми прагнемо визначити і задовольнити ключові вимоги замовника.

Ми формуємо помірну цінову політику, створюємо вигідні умови для корпоративних і постійних клієнтів. Свої переклади довіряють нам як приватні замовники і компанії, так і державні установи. Стиль нашої роботи — висока якість та індивідуальний підхід до кожного замовника.

ЦІМ «ЛеоЛінг» здійснює усі види перекладів – усні та письмові, а також надає додаткові послуги, дотримуючись загальноприйнятих міжнародних стандартів.

Усні переклади

Перекладацький супровід заходів різного характеру – переклад на ділових зустрічах, переговорах, конференціях, презентаціях тощо; послуги дипломованого перекладача в нотаріуса при вчиненні нотаріальних дій, супровід іноземних громадян в офіційних установах, переклад відеороликів – детальніше

Письмові переклади

Переклад стандартних документів і текстів різноманітної тематики – переклад особистих документів, переклад довідок; переклад вебсайтів; переклад комерційної документації; технічний переклад, переклад медичних, юридичних, фінансових і художніх текстів з і на популярні і менш поширені мови – детальніше

Легалізація і апостиль

Підтвердження дійсності документів виданих державними органами України для їх офіційного використання в іноземних країнах – апостилювання освітніх документів, апостиль на документах з РАЦС, легалізація документів для виїзду за кордон – легалізація і апостиль

Супутні послуги

Завірення перекладів печаткою бюро перекладів, нотаріальне засвідчення, присяжний переклад, редагування перекладів, доставка замовлень – детальніше

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за контактними номерами телефонів або надішліть нам запит.

Наші принципи

Фаховість

Наша команда – це дипломовані різнопрофільні перекладачі та редактори як українські, так і носії мови. Ми ретельно підбираємо фахівців і постійно контролюємо їхню роботу. Спеціалісти нашого Центру працюють згідно з міжнародними і національними стандартами. Як професіонали своєї справи вони постійно покращують свою кваліфікацію, є членами багатьох перекладацьких спільнот, а також беруть участь в різного виду вебінарах і майстер-класах.

Якість

Забезпечуємо двоступеневий контроль відповідності перекладу оригіналу – перекладачем та редактором. Зберігаємо єдність термінології, найменувань, скорочень, символів тощо. Наш переклад відповідає оригіналу за змістом, смислом, стилістикою, оформленням. Термінологія перекладу відповідна галузевій приналежності первинного тексту. При вузькоспеціалізованих текстах тісно співпрацюємо із замовником для досягнення спільної мети – найефективнішого результату.

Оперативність

У стандартному режимі перекладаємо 5 стор. на наступний день, але за домовленістю можемо здійснити переклад більшого замовлення. За потреби здійснюємо експрес, терміновий чи швидкий переклад. Виконуємо об'ємні замовлення з незмінно високою якістю навіть у стислий термін. У нас можливий переклад тексту одночасно на різні мови та з іноземної мови на іноземну.

Конфіденційність

Пріоритетним завданням нашого Центру є захист змісту матеріалів замовників. Довіряючи нам свій документ, Ви можете бути впевнені про дотримання нами принципу конфіденційності. Ми не розголошуємо інформацію, яку дізналися під час виконання професійних обов'язків. Для забезпечення найвищого рівня конфіденційності пропонуємо замовникам підписання угоди про нерозголошення.

Зручні рішення = комфортний сервіс

Сучасні технологїї організації роботи і спеціальні інструменти управління проектами, що використовуються в ЦІМ «ЛеоЛінг», дозволяють максимально спростити процес виконання замовлень, а також мінімізувати час їх опрацювання.

Ми прагнемо забезпечити нашим клієнтам комфортний сервіс, тому пропонуємо низку зручних рішень:

 • Оптимальна вартість і зручний спосіб оплати

  Наша цінова політика помірна і Вас приємно здивують наші ціни на переклад у Львові. За необхідності здійснюємо переклад терміново (коефіцієнт терміновості становить від 50% вартості перекладу). Для оптимізації пропозиції пропонуємо привабливі знижки на переклад. Оплату за наші послуги Ви можете здійснити у будь-який зручний для Вас спосіб – готівкою в нас в офісі або по перерахунку на наш банківський рахунок.

 • Довільний формат документів

  Документи для перекладу приймаються в паперовому або електронному вигляді у будь-якому форматі. Використовуючи новітні технології, забезпечуємо відповідність оформлення перекладу оригіналу документа. Готові переклади видаємо замовнику за бажанням – в роздрукованому, завіреному печаткою і штампом Центру вигляді чи на електронних носіях, або надсилаємо електронною поштою на вказану ним адресу.

 • Спеціальні умови для корпоративних клієнтів

  При співпраці на основі довгострокового контракту закріплюємо за замовником окремого перекладача для збереження єдності перекладу і єдиного стилю документів, що значно пришвидшує процес виконання замовлення та суттєво впливає на якість виконаного перекладу. Додатково надаємо оперативну мовну підтримку в режимі онлайн та забезпечуємо зручний спосіб розрахунків.

 • Безкоштовна оцінка вартості і консультації

  Перед тим як замовити переклад, Ви можете безкоштовно дізнатися його попередню вартість та термін виконання. Для цього Вам потрібно лише надіслати нам заповнену форму запиту з прикріпленим файлом на переклад. Ми також будемо раді проконсультувати Вас у телефонному або онлайн-режимі з будь-яких питань щодо перекладу, легалізації чи навчання.