LEOLING - Центр іноземних мов у Львові!
Курси польської мови у львові, навчання в польщі, польська з носієм

(032) 253 77 53

(050) 748 00 88

(068) 748 00 88

(073) 748 00 88

Львів, вул. Цехова, 11А


ПОЛЬСЬКА МОВА ДЛЯ ДОРОСЛИХ У ЛЬВОВІ

Польська мова для дорослих у львові, курси польської мови львів

ЦІМ «ЛеоЛінг» проводить курси польської мови для широкого кола слухачів – дітей, підлітків і дорослих. Останні вивчають польську мову з різних мотивів – це може бути підготовка до співбесіди на Карту поляка, працевлаштування у Польщі, виїзд на постійне місце проживання, бізнес, подорожі тощо. У нашому регіоні не складно знайти людину, яка розуміє польську або з більшим чи меншим успіхом може порозумітися з поляками. Однак, є також і люди, які, незважаючи на географічну близькість, ніколи не мали контакту з мовою сусідів. Як перші, так і другі зможуть покращити свої мовні навики чи вивчити польську «з нуля» на наших багаторівневих курсах польської мови.

Саме мета навчання, а також поточний рівень володіння мовою, є визначальними при виборі програми навчання і курсу. Заняття проводяться з використанням сучасних дидактичних матеріалів і мультимедійних засобів. Як правило, курсам притаманний комплексний підхід до вивчення мови. Особлива увага присвячується розвитку комунікативних здібностей і вмінь.

В ЦІМ «ЛеоЛінг» проводимо загальні і спеціалізовані курси польської мови для дорослих.

Курси загальної польської мови

Польська мова для дорослих у львові, курси польської мови львів

Курс загальної польської мови має на меті всебічний розвиток мовних компетенцій – говоріння, слухання, читання та письма. Програма курсу розроблена на основі підручників, що передбачені спеціально для іноземців, які вивчають польську мову «з нуля» – це серія «Polski, krok po kroku» та «Hurra!!! Po polsku». Заняттям по підручнику передує міні-курс фонетики, на якому ставиться правильна вимова. Вже на перших заняттях вчимося читати, тобто озвучувати написане і одночасно розглядаємо основні правила правопису, щоб у майбутньому правильно писати, тобто відтворювати на письмі почуте.

Заняття проводяться за базовим підручником серії POLSKI krok po kroku. Наявність підручника – обов'язкова (можна придбати в нас в офісі, вартість дивіться тут ). З метою ефективного навчання і правильного використання часу на заняттях використання електронних копій не допускається.

Для більш широкого охоплення матеріалу додатково використовуються окремі фрагменти підручників серії Hurra!!! Po polsku, посібники з граматики (Czas na czasownik, Ćwiczenia gramatyczne z języka polskiego, Przygoda z gramatyką, Fleksja i s?owotwórstwo imion), автентичні тексти з польської преси та Інтернет-ресурсів, аудіо- та відеоматеріали.

Окремі аспекти польської мови детальніше розглядаємо на наших додаткових тренінгах і спецкурсах.

Для багатьох наших студентів польська мова стає справжнім хобі і вони продовжують її вивчати на вищих рівнях. Таким досвідченим користувачам пропонуємо посібники: «Kiedy wrócisz tu…», «Kto czyta nie błądzi», «Per aspera ad astra» тощо.

ЛеоКлуб

Наші студенти отримують додаткові вигоди від навчання в ЛеоЛінг – бонусні заняття. Вони відбуваються у форматі кіно-клубу, розмовного клубу чи інтеграційних занять. В ЛеоКлубі переглядаємо польські фільми, вивчаємо цікавинки з польської культури, розглядаємо важливі сторінки польської історії, але перш за все - заводимо нові знайомства і тренуємо вільне спілкування польською мовою. Як тільки є нагода, організовуємо походи в театр на польськомовні вистави чи у кіно на фестиваль польського кіно.

Терміни і теми зустрічей ЛеоКлубу шукайте на нашому профілі у Facebook.

Деталі про тривалість і вартість курсів польської мови читайте тут.

Інформацію про запуск нових груп дивіться тут.

Кращі курси польської мови у Львові саме в нас – запрошуємо!

Курси ділової польської мови / Бізнес-курс польської мови / Polski dla biznesu

Польська мова для дорослих у львові, курси ділової польської мови львів

Бізнес-курс польської мови скерований до осіб, які мають намір використовувати польську мову у роботі чи планують розширювати свій бізнес на Польщу. Маючи на увазі особливі потреби таких слухачів, розглядаються як суто робочі, так і суміжні ситуації, які можуть бути необхідними, наприклад, під час відрядження: в аеропорту/на вокзалі, в готелі, оренда житла, на автозаправці. Теми, що розглядаються, містять лексику з різних сфер діяльності – торгівлі, виробництва, фінансів, туризму, освіти тощо. Окрім ефективного спілкування, наші студенти також навчаються, як виступати на конференції чи презентації, як написати запит чи службовий e-mail. Навчання є всебічним – вивчаючи нові слова і граматику, працюємо також над вимовою і правописом, щоб успішно розвивати читання і слухання, говоріння і письмо.

Програма в основному побудована на матеріалі з підручників серії "Polski w pracy" і ін. При потребі розглядаються теми запропоновані нашими слухачами, які необхідні їм для роботи, зокрема: ведення переговорів, презентація компанії, товарів чи послуг тощо.

Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» як єдиний у Львові пропонує спеціальні курси ділової польської мови для початківців та користувачів середнього рівня:

Polski dla biznesu (А1+) – бізнес-курс для початківців

Polski dla biznesu (B1+) – бізнес-курс для поглиблення знань

Бізнес-польська – це курс для успішних! Вивчайте мову, спілкуйтеся вільно з польськими партнерами і просувайте свій бізнес!

Заповніть нашу анкету, і ми підберемо для Вас оптимальну пропозицію!

Курси «Карта поляка» та «Карта побиту» / Karta Polaka / Karta pobytu

Польська мова для дорослих у львові, карта поляка курси ділової польської мови львів

Якщо маєте намір здавати екзамен на Карту поляка у Львові або бажаєте отримати Карту побиту для проживання в Польщі, то в нас Ви можете належно підготуватися до цього.

Для сухачів з середнім рівнем володіння польською мовою даний курс складається з не менше ніж 10 тематичних занять. Окрім правильної вимови і виправлення типових помилок, Ви навчитеся розповідати про себе, ознайомитеся з давніми польськими легендами, історією і культурою Польщі. Розглянемо також питання про "польський Львів" – історико-культурно-архітектурну спадщину нашого старовинного міста.

Слухачам, які ще не володіють польською мовою, рекомендуємо пройти в нас початковий курс загальної польської мови, після якого в них вже будуть навики спілкування і необхідні знання для розгляду окремих тем.

Для успішної здачі іспиту Вам необхідно не лише продемонструвати впевнене володіня польською мовою і опанувати відповідну інформацію, але також отримати певну психологічну підготовку – ми допоможемо Вам подолати мовний бар'єр.

Набір на курс «Польська на Карту поляка» відбувається у постійному режимі. Індивідуальні заняття починаються одразу після погодження графіка. Про вартість курсу дізнайтеся тут. Інформацію про групові заняття дивіться тут.

Курс розмовної польської мови

Польська мова для дорослих у львові, курси розмовної польської мови львів

Слухачів, які вже мають певний рівень знань, але потребують активізувати мовлення, запрошуємо на курс розмовної польської мови. Тут ви отримаєте більше практики у спілкуванні і вам буде легше висловити свої думки.

В рамках розмовного курсу польської мови проводиться курс польської мови для роботи та курс польської мови для подорожей.

В основному, працюємо за підручником «Jak łatwo to powiedzieć», який передбачає велику кількість діалогів та комунікативних вправ. Додатково використовуються автентичні матеріали з автентичних друкованих і електронних джерел.

Курси розмовної польської мови, як правило, відбуваються в індивідуальному режимі або в міні-групі, що дає змогу оптимізувати програму під індивідуальні потреби.

Вартість курсу дивіться тут.