viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Польська мова для дітей і підлітків

Дітям легше, ніж дорослим, дається вивчення іноземної мови – це визнаний факт. Вони швидше запам'ятовують нові слова, легше схоплюють складну граматику і численні винятки із правил. З думкою про успішний розвиток їхніх мовних компетенцій запрошуємо дітей вже з раннього віку вивчати польську мову.

В ЦІМ «ЛеоЛінг» проводимо заняття з польської мови для школярів молодших, середніх, а також старших класів, які відбуваються в нашому центрі (нашу адресу дивіться тут). Також співпрацюємо з львівськими школами, в яких ведемо гуртки польської мови.

Навчання дітейі підлітків 1-2, 3-4, 5-7 та 8-9 класів відбувається з урахуванням специфіки кожної з цих вікових категорій. Програма вивчення польської мови для школярів розроблена для досягнення ними максимальних результатів і передбачає, зокрема, розгляд наступних тем: Польща і поляки, польська абетка і її особливості, дім і родина, тварини, пори року, місяці, числа та ін.

В нас є окремі курси польської мови для учнів 9 класу, а також 10- і 11-класників, які планують продовжувати навчання в середніх і вищих навчальних закладах в Польщі.

Завдяки великій кількості дидактичних матеріалів для вивчення польської мови, в т.ч. підручників, візуальних словників та інтернет-засобів, а також наявності сучасного мультимедійного забезпечення, заняття з дітьми відбуваються цікаво і різноманітно.

На курсах в основному застосовується комунікативний підхід. Методика викладання скерована на те, щоб учні не просто запам'ятовували лексику та прості синтаксичні конструкції, але зуміли їх пов'язати з реальними ситуаціями і згодом вільно їх використовувати у спілкуванні. Процес навчання загалом побудований так, щоб учні отримували не лише знання, але також і задоволення від пізнання нового і тих можливостей, які відкриваються перед ними у результаті вивчення польської мови.

Детальніше про курси та гуртки польської мови для дітей читайте на: www.leodity.tilda.ws.

Звітність про успішність дитини

На запит батьків надаємо інформацію про навчання дитини на наших курсах. Для того, щоб дізнатися про результати у навчанні, а також поведінку і відношення до навчання, надішліть нам запит про успішність.

Про вартість курсів польської мови для дітей і підлітків, а також про привабливі акції можна дізнатись тут.

Інформацію про набір на курси дивіться тут.

Польська мова для навчання в Польщі

Центр іноземних мов «LeoLing» проводить курси загальної польської мови, а також спеціальні тренінги для учнів, яких цікавить навчання після 9 класу у коледжах та технікумах Польщі та 11-класників, які бажають навчатися в польських університетах.

Навчання відбувається згідно вимог і стандартів навчальних закладів Польщі з використанням літератури, що рекомендована для студентів, які вивчають польську мову як іноземну. Наші слухачі знайомляться з фонетикою, лексикою, граматикою, а також правописом, впевнено розвиваючи навики активного використання мови – говоріння і письма. Після завершення курсу видається двомовний сертифікат про рівень володіння мовою, який пред'являється при поступленні.

Програма розроблена з урахуванням поточного рівня знань. Отже(?), мінімальний необхідний рівень для навчання у ВНЗ Польщі – В1 (детальніше про рівні читайте тут). Оцінюється, що початківці, які вивчають польську мову з нуля і займаються в стандартному режимі двічі в тиждень, досягають цей рівень впродовж близько 9 місяців. Однак наш центр, відкриваючи нову групу завжди враховує потреби своїх студентів і при необхідності проводить курси в більш інтенсивному режимі, щоб встигнути у відведений час належно підготувати їх до навчання за кордоном. Нерідко наші студенти, досягнувши середнього рівня В1, продовжують навчатися в нас на вищих рівнях – В2 і вище.

Більшість наших слухачів це 11-класники, які успішно здобувають середній рівень впродовж навчального року. Для тих, хто тільки навесні вирішив поступати в Польщу проводимо інтенсивні чи навіть суперінтенсивні курси, після яких вони не менш успішно навчаються у ВНЗ Польщі.

Все більше майбутніх абітурієнтів приходять на наші курси вже в 10 класі. Це дуже позитивно впливає на їхні результати, адже навчання це процес і чим триваліший досвід використання іноземної мови, тим більш впевнено можна нею користуватися.

Для учнів 9 класу, які будуть навчатися в польських коледжах і технікумах, в нас є окрема програма. Вона розроблена відповідно до вікових особливостей цих слухачів і охоплює весь матеріал, який необхідний для подальшого навчання в Польщі.

Курси польської мови для абітурієнтів відбуваються з використанням базового підручника для відповідного рівня POLSKI krok po kroku - junior, POLSKI krok po kroku 1 та POLSKI krok po kroku 2. Наявність підручника – обов'язкова (можна придбати в нас в офісі, вартість дивіться тут ). З метою ефективного навчання і правильного використання часу на заняттях використання електронних копій не допускається.

Бонусні заняття

Окрім базових занять польської мови наші студенти і інші бажаючі мають додаткову можливість відвідувати ЛеоКлуб – дружні зустрічі з польською мовою для амбітних. Детальніше про ЛеоКлуб читайте у розділі Спецпропозиції .

Обирай найкращі курси польської мови у Львові – вивчай польську мову в ЛеоЛінг!

Оголошення про набір на курси польської мови для навчання в Польщі дивіться тут.

Деталі про вартість навчання і акції доступні тут.

Тренінги і спецкурси з польської мови

Комплексний підхід на наших загальних курсах польської мови – навчання як розмовної мови, так і письма в поєднанні з доступною подачею граматики та лексики – забезпечує досягнення нашими студентами високих результатів.

Періодично, для бажаючих поглибити свої мовні компетенції з польської мови чи знання про Польщу, ЦІМ «ЛеоЛінг» проводить тренінги з окремих аспектів польської мови і тематичні спецкурси.

Найбільшою популярністю користується в нас тренінг польської орфографії «Польською пишу без помилок», що є дуже актуальним для абітурієнтів, які будуть навчатися у ВНЗ Польщі. Розуміючи, що їхнє успішне навчання великою мірою залежить від якості конспектів, а також їх очікує написання дипломної роботи польською мовою, вони охоче відвідують наші додаткові заняття.

Підручник «Nie ma róży bez kolców» - найкраща допомога при тренуванні письма.

Оголошення про набір на тренінги і спецкурси з польської мови дивіться тут.

Детальніше про вартість навчання і акції читайте тут.