viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Курси польської мови для дорослих

Літні інтенсивні курси польської мови

Літні інтенсивні курси це чудовий спосіб покращити польську мову, поєднуючи корисне з приємним, у період канікул і відпусток!

Зокрема, це відмінний варіант для абітурієнтів, які поступають чи поступили на навчання в Польщі і хотіли б швидко вивчити польську або ж підвищити свій рівень.

Додатково, літні курси польської мови рекомендуємо також для бажаючих підготуватися до співбесіди на Карту поляка. Адже протягом короткого часу можна вивчити основи, які дають хорошу базу для вивчення необхідного тематичного матеріалу.

Влітку пропонуємо пройти наш стандартний курс за 3 або 6 тижнів!

Заняття відбуваються в наступних режимах:

  • інтенсивний: кожного дня з пн.-пт. (по 2 заняття)

  • швидкий: кожного дня з пн.-пт. (по 1 занятті)

  • літній: тричі в тиждень (по 2 заняття)

Бонус: 3 або 6 безкоштовних занять в ЛеоКлубі

Студентів, яким потрібна більша гнучкість у навчанні, запрошуємо на індивідуальні заняття.

Для бажаючих займатися разом з іншими студентами впродовж літа діє спеціальна пропозиція - ви навчаєтесь в міні-групі, а сплачуєте як за навчання в групі.

Після завершення курсу видається СЕРТИФІКАТ. Детальніше про сертифікат з польської мови читайте у розділі Спецпропозиції на курси польської мови.

ЛОВИ МОМЕНТ, бо лише впродовж цього літа навчання в міні-групі відбуватиметься ЗА ЦІНОЮ ГРУПИ!

Якщо Ти АБІТУРІЄНТ, отримай до 10% знижки на інтенсивний курс польської мови та переклад освітніх документів. Детальніше про акції для абітурієнтів, а також про ціни на інтенсивні курси польської мови у Львові дивіться тут.

ЦІМ «ЛеоЛінг» проводить курси польської мови для широкого кола слухачів – дітей, підлітків і дорослих. Останні вивчають польську мову з різних мотивів – це може бути підготовка до співбесіди на Карту поляка, працевлаштування у Польщі, виїзд на постійне місце проживання, бізнес, подорожі тощо. У нашому регіоні не складно знайти людину, яка розуміє польську або з більшим чи меншим успіхом може порозумітися з поляками. Однак, є також і люди, які, незважаючи на географічну близькість, ніколи не мали контакту з мовою сусідів. Як перші, так і другі зможуть покращити свої мовні навики чи вивчити польську «з нуля» на наших багаторівневих курсах польської мови.

Саме мета навчання, а також поточний рівень володіння мовою, є визначальними при виборі програми навчання і курсу. Заняття проводяться з використанням сучасних дидактичних матеріалів і мультимедійних засобів. Як правило, курсам притаманний комплексний підхід до вивчення мови. Особлива увага присвячується розвитку комунікативних здібностей і вмінь.

В ЦІМ «ЛеоЛінг» проводимо загальні і спеціалізовані курси польської мови для дорослих.

Курси загальної польської мови

Курс загальної польської мови має на меті всебічний розвиток мовних компетенцій – говоріння, слухання, читання та письма. Програма курсу розроблена на основі підручників, що передбачені спеціально для іноземців, які вивчають польську мову «з нуля» – це серія «Polski, krok po kroku» та «Hurra!!! Po polsku». Заняттям по підручнику передує міні-курс фонетики, на якому ставиться правильна вимова. Вже на перших заняттях вчимося читати, тобто озвучувати написане і одночасно розглядаємо основні правила правопису, щоб у майбутньому правильно писати, тобто відтворювати на письмі почуте.

Заняття проводяться за базовим підручником серії POLSKI krok po kroku. Наявність підручника – обов'язкова (можна придбати в нас в офісі, вартість дивіться тут ). З метою ефективного навчання і правильного використання часу на заняттях використання електронних копій не допускається.

Для більш широкого охоплення матеріалу додатково використовуються окремі фрагменти підручників серії Hurra!!! Po polsku, посібники з граматики (Czas na czasownik, Ćwiczenia gramatyczne z języka polskiego, Przygoda z gramatyką, Fleksja i s?owotwórstwo imion), автентичні тексти з польської преси та Інтернет-ресурсів, аудіо- та відеоматеріали.

Окремі аспекти польської мови детальніше розглядаємо на наших додаткових тренінгах і спецкурсах.

Для багатьох наших студентів польська мова стає справжнім хобі і вони продовжують її вивчати на вищих рівнях. Таким досвідченим користувачам пропонуємо посібники: «Kiedy wrócisz tu…», «Kto czyta nie błądzi», «Per aspera ad astra» тощо.

ЛеоКлуб

Наші студенти отримують додаткові вигоди від навчання в ЛеоЛінг – бонусні заняття. Вони відбуваються у форматі кіно-клубу, розмовного клубу чи інтеграційних занять. В ЛеоКлубі переглядаємо польські фільми, вивчаємо цікавинки з польської культури, розглядаємо важливі сторінки польської історії, але перш за все - заводимо нові знайомства і тренуємо вільне спілкування польською мовою. Як тільки є нагода, організовуємо походи в театр на польськомовні вистави чи у кіно на фестиваль польського кіно.

Терміни і теми зустрічей ЛеоКлубу шукайте на нашому профілі у Facebook.

Деталі про тривалість і вартість курсів польської мови читайте тут.

Інформацію про запуск нових груп дивіться тут.

Кращі курси польської мови у Львові саме в нас – запрошуємо!

Курси ділової польської мови / Бізнес-курс польської мови / Polski dla biznesu

Бізнес-курс польської мови скерований до осіб, які мають намір використовувати польську мову у роботі чи планують розширювати свій бізнес на Польщу. Маючи на увазі особливі потреби таких слухачів, розглядаються як суто робочі, так і суміжні ситуації, які можуть бути необхідними, наприклад, під час відрядження: в аеропорту/на вокзалі, в готелі, оренда житла, на автозаправці. Теми, що розглядаються, містять лексику з різних сфер діяльності – торгівлі, виробництва, фінансів, туризму, освіти тощо. Окрім ефективного спілкування, наші студенти також навчаються, як виступати на конференції чи презентації, як написати запит чи службовий e-mail. Навчання є всебічним – вивчаючи нові слова і граматику, працюємо також над вимовою і правописом, щоб успішно розвивати читання і слухання, говоріння і письмо.

Програма в основному побудована на матеріалі з підручників серії "Polski w pracy" і ін. При потребі розглядаються теми запропоновані нашими слухачами, які необхідні їм для роботи, зокрема: ведення переговорів, презентація компанії, товарів чи послуг тощо.

Центр іноземних мов «ЛеоЛінг» як єдиний у Львові пропонує спеціальні курси ділової польської мови для початківців та користувачів середнього рівня:

Polski dla biznesu (А1+) – бізнес-курс для початківців

Polski dla biznesu (B1+) – бізнес-курс для поглиблення знань

Бізнес-польська – це курс для успішних! Вивчайте мову, спілкуйтеся вільно з польськими партнерами і просувайте свій бізнес!

Заповніть нашу анкету, і ми підберемо для Вас оптимальну пропозицію!

Курси «Карта поляка» та «Карта побиту» / Karta Polaka / Karta pobytu

Якщо маєте намір здавати екзамен на Карту поляка у Львові або бажаєте отримати Карту побиту для проживання в Польщі, то в нас Ви можете належно підготуватися до цього.

Для сухачів з середнім рівнем володіння польською мовою даний курс складається з не менше ніж 10 тематичних занять. Окрім правильної вимови і виправлення типових помилок, Ви навчитеся розповідати про себе, ознайомитеся з давніми польськими легендами, історією і культурою Польщі. Розглянемо також питання про "польський Львів" – історико-культурно-архітектурну спадщину нашого старовинного міста.

Слухачам, які ще не володіють польською мовою, рекомендуємо пройти в нас початковий курс загальної польської мови, після якого в них вже будуть навики спілкування і необхідні знання для розгляду окремих тем.

Для успішної здачі іспиту Вам необхідно не лише продемонструвати впевнене володіня польською мовою і опанувати відповідну інформацію, але також отримати певну психологічну підготовку – ми допоможемо Вам подолати мовний бар'єр.

Набір на курс «Польська на Карту поляка» відбувається у постійному режимі. Індивідуальні заняття починаються одразу після погодження графіка. Про вартість курсу дізнайтеся тут. Інформацію про групові заняття дивіться тут.

Курс розмовної польської мови

Слухачів, які вже мають певний рівень знань, але потребують активізувати мовлення, запрошуємо на курс розмовної польської мови. Тут ви отримаєте більше практики у спілкуванні і вам буде легше висловити свої думки.

В рамках розмовного курсу польської мови проводиться курс польської мови для роботи та курс польської мови для подорожей.

В основному, працюємо за підручником «Jak łatwo to powiedzieć», який передбачає велику кількість діалогів та комунікативних вправ. Додатково використовуються автентичні матеріали з автентичних друкованих і електронних джерел.

Курси розмовної польської мови, як правило, відбуваються в індивідуальному режимі або в міні-групі, що дає змогу оптимізувати програму під індивідуальні потреби.

Вартість курсу дивіться тут.