LEOLING - Центр іноземних мов у Львові!
Курси польської мови у львові, навчання в польщі, польська з носієм

(032) 253 77 53

(050) 748 00 88

(068) 748 00 88

(073) 748 00 88

Львів, вул. Цехова, 11А


ВІДГУКИ

Вдячна «ЛеоКлубу» за результати. Результати досягалися у надзвичайно сприятливій атмосфері. Навчатися було легко і невимушено. Було відчуття, ніби на занятті відпочиваю.
Окрема подяка – пану Михайлу Безронку, бо завдяки професіоналізму, уважності, делікатності та відмінному почуттю гумору, навчання під керівництвом цього викладача було результативним і приємним. Здобуті знання обов’язково застосовуватиму в роботі, подорожах, у приватному спілкуванні.

Наталія і Олег Жеманови

Вперше вивчала мовний курс в групі. Все було цікаво і пізнавально. Дякую за цікаві уроки і творчий підхід п. Анні Галечко! Багато залежало і від нас, учнів, у вивченні матеріалу.
Весь колектив уважний і тому СПАСИБІ УСІМ!
Dziękuję!

С. Кропивка

Вивчала польську мову рівня А1. На даний момент порекомендувала школу LeoLing своїм знайомим, які також планують вивчати польську мову.
Дуже задоволена своїм викладачем – пане Михайло – Ви професіонал.
Буду продовжувати навчання на наступні рівні, щоб отримати Карту поляка, впевнена, що з LeoLing мені все вдасться!!!

Корпанюк О.П

Вивчала польську мову рівня А1 і В1. Дуже задоволена своїм викладачем, паном Михайлом, дуже він старався донести до кожного з нас все дуже просто і зрозуміло. Буду сумувати за привітним персоналом і хорошими групами. Щиро вдячна клубу LeoLing.

Пелиньо Я

Вчив мову, вчив… і, як результат, вивчив. Спеціалісти – ось як я назву викладачів Леолінгу. Особливої подяки заслуговують дівчата, які постійно сидять за комп’ютерами! Марта і та дівчина, яка з відпустки повернулась, а також Діана – я вражений її нервам і знанням, тому що навчити такого «слухняного» студента як я вимагає сталевих… нервів. Нервів, а не тих сталевих, про які ви могли подумати. Рекомендую Леолінг до відвідування і навчання і є тільки одне прохання: щоб персонал не забував ключі від вхідних дверей, бо з другого поверху стрибати якось трохи болячу в ночах буде… :)

Володімір Пшистойний

Вивчав польську мову рівня А1, В1, В2. Дуже задоволений. Особливої подяки заслуговує викладач пан Михайло, який намагався донести до кожного з нас все дуже просто і зрозуміло. Рекомендую Леолінг до відвідування і навчання.

Віктор Козопас

Вивчав польську мову на рівнях А1, В1, В2. Я дуже задоволений. Хотів би висловити щиру подяку пану Михайлові за всі зусилля, які він приклав для вивчення мною цієї мови.
Хотів би всім викладачам, які трудяться в Леолінгу побажати наснаги, успіхів у всіх їхніх трудах та здійснення їхніх мрій! Всім також рекомендую ходити на Леоклуби з польської мови, де можна дізнатися про Польщу та її традиції, а також просто поспілкуватися польською мовою на різні теми.

Давид Коздемба

Вивчала польську мову від рівня А0 до рівня С1. Я дуже задоволена, що обрала школу іноземних мов LeoLing. Хочу подякувати своєму викладачеві пану Михайлу за те, що він зумів навчити мене усіх тонкощів польської мови і за те, що прищепив любов до цієї чудової мови. Він справді є професіоналом своєї справи!
Також хочу подякувати пані Анні і всьому колективу LeoLing за те, що щоразу зустрічали з усмішкою і допомагали вирішити всі необхідні справи.
Усім своїм знайомим, хто хочу вивчати іноземну мову, я буду рекомендувати LeoLing, бо тут насправді привітний і професіональний колектив, який любить свою роботу.
Щиро усім дякую :)

Софія Лига

Вивчала польську мову у п. Діани, курс А1. Супер, сподобалися заняття, багато для себе цікавого дізналася про звичаї в Польщі. Уроки в п. Діани цікаві. Всім рекомендую і я також буду продовжувати навчання.

Курило Ірина

Вивчав польську мову на рівнях А1, А2, В1 і хочу подякувати пану Михайлу за його старання. Він чудово викладав весь матеріал. Було дуже цікаво. Всім рекомендую. Навчальний центр розташований в дуже зручному місці. Всі умови дуже комфортні. Дякую усім працівникам, а особливо пану Михайлу.

Денис Корецький

Вивчаю польську мову. Здала тест на В1. Дуже подобається викладач Діана. Буду продовжувати вивчення мови на рівень В2. Велика вдячність команді LeoLing за компетентність у своїй справі.

Ільченко М.А.

12.03.2019

Дуже рада, що серед різних курсів польської вибрала саме LeoLing! Приходжу сюди наче відпочивати. Польську знаю тепер набагато краще. Раніше могла сказати лише пару слів, а зараз після В1 майже вільно розмовляю. Це мене дуже тішить! Дякую Вашій команді, а особливо викладачці Діані! Вона вміє зробити заняття веселим, приємним і хочеться приходити і вчитися!!!

Оксана Бащак

12.03.2019

Я безмежно радий, що обрав саме «ЛеоЛінг». Дружня атмосфера, прекрасні стосунки та чудово проведений час: за все це я хочу подякувати всім, хто працює в центрі іноземних мов.
Dziękuję bardzo!

Віталік

«Я робив правильний вибір, коли обрав «Leoling». Чудова атмосфера, друзі та навчання. Додаткові зустрічі за чаєм та перегляд фільмів польською мовою також справили чудове враження.
Хочу подякувати пані Олені та усій команді Leoling.
Dziękuję bardzo :)

Стас

Я щасливий, що обрав Leoling, Тому що тут дуже хороша і тепла атмосфера, хороші і розумні вчителі. Я тут познайомився з дуже хорошою своєю групою. Пані Олена дуже вміє підбирати підхід до навчання
Dziękuję bardzo

Markijan

Я та мої друзі, які навчалися в Leoling дуже задоволені тим, що обрали саме ці курси польської мови. Тут було дуже весела та чудова атмосфера. На уроках було цікаво і дуже шкода, що курси закінчилися. Dziękujemy bardzo!

Нікіта (пан Микитосик), Назар (дядько Назар), Роза (Макарон), Володя (Карп), Діана (раз через раз), Андрій (Курант №1), Ростик (Курант №2)

Залишилась дуже задоволеною, що обрала мовні курси «LeoLing»/ Тепер навіть прикро, що курси вже закінчилися. Дякуємо пану Михайлу за цікаво проведений час. Нам з ним дуже пощастило!
Усе сподобалося!
Благодарен за хорошо проведенное время и наданые мне знання.

Ангеліка і Олексій, м. Одеса

Мені дуже сподобались курси в школі «LeoLing», тут все на вищому рівні. Хороші викладачі, гарна компанія , ідеальний підхід до навчання.
Любомир
Ви найкращі! Dzięki bardzo.

Калина М.

Дуже хороша організація і чудовий метод викладання. Прекрасне ставлення до учнів і дуже цікаві уроки. Мені дуже сподобалось навчатись у «Leoling». Дякую за навчання.

Вікторія З.

Мені дуже сподобалось вивчати курс польської мови. Я привик до всіх. Мені приносило задоволення розмовляти, писати і читати польською.
Мені дуже сподобалось те, що всі дружні один до одного.
Я бажаю вам усім щастя, здоров’я і продовження бути такими веселими і щасливими.
Бажаю, щоб у вас було багато учнів, хороших і розумних.

Я вам дуже дякую, що терпіли :)

Дякую вам. Ви допомогли мені здолати мовний бар’єр. Сподіваюсь, що тепер я зможу навчатись та спілкуватися у Польщі без жодних проблем.
Тут чудові викладачі та дуже привітна атмосфера. Я обов’язково відвідаю подальші заняття.
Безмежно задоволена.
Дякую вам.

M@rt@

Дякую Вам за здобуті мною знання. Бажаю розвитку і досягнень.

Л. Древняк

Ура! Я здала на Карту Поляка! Величезне «дякую» п. Олені за її професіоналізм, увагу та доброзичливість. Завдяки цьому вдалося у стислі терміни досконало підготуватися і успішно пройти співбесіду в консульстві. Дякую!

Х. Туранська

Я хожу вже другий рік на курси польської в Leoling, закінчила вже курс В1 і дуже задоволена. Польську знаю добре завдяки знанням вчителів, які вони передали нам. Дякую вам за все!!!

Оля :)

Dziękujemy Wam za waszą pracę, wielką pracę, za nauczanie i ciepłą atmosferę.

Дуже дякуємо за теплу атмосферу і Вашу працю, за здобуті знання. Дякуємо за Ваше терпіння і раді, що навчались саме у вас!

Львів

Вивчав курс польської мови на рівні В1. Дуже задоволений результатом. Дякую пану Михайлу та пані Анні за теплу атмосферу і невимушені заняття! :)

Вперше вивчала мовний курс в групі. Все було цікаво і пізнавально. Дякую за цікаві уроки і творчий підхід п. Анні Галечко! Багато залежало і від нас, учнів, у вивченні матеріалу.
Весь колектив уважний і тому СПАСИБІ УСІМ!
Dziękuję!

С. Кропивка

Дуже задоволена рівнем володіння мовою (польською) сина після відвідування курсу (рівень А1). Дитина відвідувала заняття із задоволенням, що свідчить про високу кваліфікацію викладання, вміння знайти підхід до студентів, незважаючи на їх вік. Вдячні ЛеоЛінг. Процвітання Вам і нарощення об’ємів.

Вивчала польську мову на курсі А1. Викладачем був пан Михайло. Залишилася задоволена курсами, викладач кваліфікований, приємний. Було приємно відвідувати курси і отримувати нові знання. Подяка всій школі LeoLing і викладачу пану Михайлу.

Качковська О.Б.

Здавала екзамен на рівень знання польської мови. Сподобалося відношення до мене викладача та дівчини, яка проінформувала мене про сертифікат і всі подробиці, які цікавили мене. Я задоволена структурою LeoLing, мені сподобалося, раджу усім, кому потрібні такі документи, як сертифікат і тому подібні.
Дякую LeoLing та усім працівникам, а особливо викладачу, який приймав у мене іспит. Все чудово, відповідально, професійно та приємні викладачі.

Юрковська Я.М.

Професіоналізм викладачів та індивідуальний підхід до кожного студента дозволяє в найкоротший час освоїти іноземні мови, а приємна та товариська атмосфера перетворює навчання на цікаву та пізнавальну гру як для дорослих, так і для дітей.

Stas

Займаюся у Leoling на курсах польської мови он-лайн. Дуже задоволена заняттями. Викладач завжди підготований. Дякую!

Oksana

Якщо є бажання вивчити польську мову в найкоротші терміни, то це саме те місце. Тут ви не знайдете халатного підходу до роботи чи марної витрати грошей. Диференційований підхід до кожного учня, приємна атмосфера і мої старання допомогли вивчити польську мову за три місяці на рівні, достатньому для поступлення до ВУЗу Польщі. Велике СПАСИБІ професіоналам!

Ліліана

Найголовніша перевага ЦІМ "ЛеоЛінг” - це якість викладу матеріалу, кваліфіковані викладачі, які дбають за те, щоб їхні учні отримали прекрасні знання, а також дружня й тепла атмосфера, яка лише заохочує до навчання. Також "ЛеоЛінг'’ часто проводить різні культурні заходи (походи в театр на польські вистави, зустрічі студентів, які вивчають польську мову, чаювання і т.д.). Лекції тут це не звичайні уроки як у школі. Тут до кожного учня існує свій підхід, і навчають не лише граматики або орфографії, а й розвивають мовлення, щоб учень вмів уже на інтуїтивному рівні справлятися в різних комунікативних ситуаціях. Також приваблює і наявність якісних підручників. Для тих хто має намір вступати в польські виші я однозначно рекомендую саме ЦІМ "ЛеоЛінг". Gorąco polecam!

Назар

В ЛеоЛінг все на найвищому рівні - навчання, матеріали, увага від викладача. Тут справді вміють вчити швидко, якісно та з відмінним результатом!
Професіоналізм на кожному кроці!
Велике ДЯКУЮ ЛеоЛінгу! Так тримати!©

Андрій

Заняття у ЛеоЛінг проходять на найвищому рівні. Чудові викладачі та цікаві лекції. Дякую Вам за отримані знання!

Настя

Ефективний і незвичайний підхід викладачів мабуть найбільша перевага навчання в ЛеоЛінг. Дуже задоволений своїм викладачем і результатами курсу. Рекомендую!

Іван