viber:

032 253 77 53

роб:

050 748 00 88

роб:

068 748 00 88

роб:

073 748 00 88


Відгуки студентів та замовників «Леолінг»

Відгук Наталі

Вдячна «ЛеоКлубу» за результати. Результати досягалися у надзвичайно сприятливій атмосфері. Навчатися було легко і невимушено. Було відчуття, ніби на занятті відпочиваю.
Окрема подяка – пану Михайлу Безронку, бо завдяки професіоналізму, уважності, делікатності та відмінному почуттю гумору, навчання під керівництвом цього викладача було результативним і приємним. Здобуті знання обов’язково застосовуватиму в роботі, подорожах, у приватному спілкуванні.

Наталія і Олег Жеманови

Відгук С. Кропивка

Вперше вивчала мовний курс в групі. Все було цікаво і пізнавально. Дякую за цікаві уроки і творчий підхід п. Анні Галечко! Багато залежало і від нас, учнів, у вивченні матеріалу.
Весь колектив уважний і тому СПАСИБІ УСІМ!
Dziękuję!

С. Кропивка

Відгук Корпанюк О.П

Вивчала польську мову рівня А1. На даний момент порекомендувала школу LeoLing своїм знайомим, які також планують вивчати польську мову.
Дуже задоволена своїм викладачем – пане Михайло – Ви професіонал.
Буду продовжувати навчання на наступні рівні, щоб отримати Карту поляка, впевнена, що з LeoLing мені все вдасться!!!

Корпанюк О.П

Відгук Пелиньо Я

Вивчала польську мову рівня А1 і В1. Дуже задоволена своїм викладачем, паном Михайлом, дуже він старався донести до кожного з нас все дуже просто і зрозуміло. Буду сумувати за привітним персоналом і хорошими групами. Щиро вдячна клубу LeoLing.

Пелиньо Я

Відгук Володімір Пшистойний

Вчив мову, вчив… і, як результат, вивчив. Спеціалісти – ось як я назву викладачів Леолінгу. Особливої подяки заслуговують дівчата, які постійно сидять за комп’ютерами! Марта і та дівчина, яка з відпустки повернулась, а також Діана – я вражений її нервам і знанням, тому що навчити такого «слухняного» студента як я вимагає сталевих… нервів. Нервів, а не тих сталевих, про які ви могли подумати. Рекомендую Леолінг до відвідування і навчання і є тільки одне прохання: щоб персонал не забував ключі від вхідних дверей, бо з другого поверху стрибати якось трохи болячу в ночах буде… :)

Володімір Пшистойний

Відгук Віктор Козопас

Вивчав польську мову рівня А1, В1, В2. Дуже задоволений. Особливої подяки заслуговує викладач пан Михайло, який намагався донести до кожного з нас все дуже просто і зрозуміло. Рекомендую Леолінг до відвідування і навчання.

Віктор Козопас

Відгук Давид Коздемба

Вивчав польську мову на рівнях А1, В1, В2. Я дуже задоволений. Хотів би висловити щиру подяку пану Михайлові за всі зусилля, які він приклав для вивчення мною цієї мови.
Хотів би всім викладачам, які трудяться в Леолінгу побажати наснаги, успіхів у всіх їхніх трудах та здійснення їхніх мрій! Всім також рекомендую ходити на Леоклуби з польської мови, де можна дізнатися про Польщу та її традиції, а також просто поспілкуватися польською мовою на різні теми.

Давид Коздемба

Відгук Софія Лига

Вивчала польську мову від рівня А0 до рівня С1. Я дуже задоволена, що обрала школу іноземних мов LeoLing. Хочу подякувати своєму викладачеві пану Михайлу за те, що він зумів навчити мене усіх тонкощів польської мови і за те, що прищепив любов до цієї чудової мови. Він справді є професіоналом своєї справи!
Також хочу подякувати пані Анні і всьому колективу LeoLing за те, що щоразу зустрічали з усмішкою і допомагали вирішити всі необхідні справи.
Усім своїм знайомим, хто хочу вивчати іноземну мову, я буду рекомендувати LeoLing, бо тут насправді привітний і професіональний колектив, який любить свою роботу.
Щиро усім дякую :)

Софія Лига

Відгук Курило Ірина

Вивчала польську мову у п. Діани, курс А1. Супер, сподобалися заняття, багато для себе цікавого дізналася про звичаї в Польщі. Уроки в п. Діани цікаві. Всім рекомендую і я також буду продовжувати навчання.

Курило Ірина

Відгук Денис Корецький

Вивчав польську мову на рівнях А1, А2, В1 і хочу подякувати пану Михайлу за його старання. Він чудово викладав весь матеріал. Було дуже цікаво. Всім рекомендую. Навчальний центр розташований в дуже зручному місці. Всі умови дуже комфортні. Дякую усім працівникам, а особливо пану Михайлу.

Денис Корецький